Ďakujeme Vám za sezónu ‘21 a prajeme Vám krásny a zdravý rok 2022. Zeleninu doručujeme do FachBratislava od 10.01.2022.

CSA PROGRAM_Komunitou podporované poľnohospodárstvo


CSA model je v zahraničí veľmi obľúbený projekt. Podstata spočíva v tom, že sa vy ako naši zákazníci priamo podielate na fungovaní farmy a odmenou za to je týždenná dávka zeleniny počas sezóny. 

Ide o priame prepojenie pestovateľov s konečným spotrebiteľom, čiže presne viete odkiaľ pochádza daná zelenina/ovocie, ktoré máte aktuálne na stole. Je to ako "predplatné" časopisu, objednáte si ho na celý rok a už si ho len vyberáte so schránky. Zeleninu si zo schránky vyberať nebudete, ale za to príde zelenina k vám domov, alebo na vami určené miesto ( v rámci Bratislavy alebo Šamorín, Dunajská Lužná… ) vždy v utorok, takže sa Vám nemôže stať, že ste si nestihli objednať balíček. 

Peniaze vo forme “predplatného” my ako pestovatelia môžeme použiť na nákup semien, techniky, .. aby sme vedeli efektívnejšie pracovať a zabezpečiť plnynulé fungovanie farmy počas celej sezóny, ktorá je u nás od Marca - Decembra. 

Balíček bude zostavený nami, podľa aktuálne dostupnej zeleniny a veľkosti zodpovedajúcej 25Eur, samozrejeme nám môžete napísať druhy zeleniny, ktoré u Vás doma nemajú uplatnenie.

V prípade ak máte záujem o takýto druh predplatného, pokojne nám napíšte a obratom Vám pošleme info. 

Ďakujeme

dreamfarm.slovakia@gmail.com